8 Marca w UTW.

 

  

 

       8 III 2014 grupa pań z UTW postanowiła spotkać się towarzysko w lokalu „Trzynastka”, by radośnie i biesiadnie uczcić Dzień Kobiet.

       Zebrało się 25 osób (w tym 2 panów) z „koszyczkami” wiktuałów, było więc na bogato. Atrakcyjnym urozmaiceniem okazał się specjalnie wybrany zestaw płyt w większości z „dawnych lat”. Muzyka zachęcała do tańca i popisów chóralnych – całkiem udanych. Było miło, wesoło, zabawnie.

       Serdeczne podziękowania organizatorkom Gieni Przydacz i Lili Trochimiuk.

Autor: mgr Antonina SKORUK

 

Foto: Irena SIDORUK

Uniwersyteckie Walentynki 2014 (z serduszkiem).

 

Sobota 15 II 2014r

   Walentynki wrosły już w tradycję Uniwersytetu Trzeciego Wieku na stałe, członkowie dopytywali o nie zaraz po „Andrzejkach”. A po nowym roku nastrój zabawowy narastał, przygotowania szły też pełną parą: catering, muzyka, stroje i inne szczegóły organizacyjne. Szefowie imprezy Lila Trochimiuk i Wiera Guziuk doglądały wszystkich spraw.

Czytaj więcej: Uniwersyteckie Walentynki 2014 (z serduszkiem).

Ekumeniczne spotkanie opłatkowe w UTW.

 

 

     Liczna, bo ponad sześćdziesięcio osobowa grupa słuchaczy UTW spotkała się, by w gronie bliższych i dalszych znajomych zaakcentować swoją więź z tradycją wigilijną utrwaloną nie tylko religią, ale i obyczajem, który wyróżnia nas w Europie.

Czytaj więcej: Ekumeniczne spotkanie opłatkowe w UTW.

Jesienne Seniorów świętowanie.

 

 

       Trafnie pomyślano, by Dzień Seniora wyznaczyć na 23 listopada, bo nic tak dobrze nie robi na pokonywanie jesiennych smutków, jak wspólne ich przezwyciężanie w miłej towarzyskiej atmosferze. Ta recepta wzmocniona pamięcią o tradycji andrzejkowej została zastosowana skutecznie w naszym uniwersytecie – po raz kolejny.

Czytaj więcej: Jesienne Seniorów świętowanie.