Bal Karnawałowy 2018.

 

 

 

 

       5 lutego 2018 r. urządziliśmy kolejny wieczorek taneczny w dużej sali Hajnowskiego Domu Kultury. Był to szumnie nazwany Bal Karnawałowy.

       Bardzo krótki tegoroczny karnawał spowodował, że nawet bal odbył się w nietypowym dniu tygodnia, bo w poniedziałek.

       W ubiegłych latach nasi studenci bardziej gremialnie uczestniczyli w tego typu spotkaniach.

       W tym roku jedynie skromna grupka (ponad 50 uczestników) zdecydowała się wspólnie pobawić. Wprawdzie do naszego grona dołączyły osoby świętujące urodziny naszej koleżanki Zeni Bakun, ale czyżby duch zabawy zanikał wśród braci studenckiej?!!

       A tak przy okazji, jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia urodzinowe kol. Zeni i kol. Aleksandrowi (wydało się, że kol. we wtorek ukończy 83 lata) i podziękowanie od wszystkich uczestników za słodkości.

       Spotkanie rozpoczął kol. Prezes A. Ochryciuk, który wraz z kol. I. Sidoruk, powitał uczestników imprezy i życzył udanej zabawy.

       I … zaczęło się! Tańce, śpiewy, dobry humor. Jak bawiliśmy się, jaką mieliśmy kondycję czy byliśmy zadowoleni odzwierciedlają zdjęcia i film!!!

       Mamy nadzieję, że po tym spotkaniu pozostaną piękne wspomnienia.

       Zachęcamy serdecznie wszystkich członków UTW do uczestniczenia w następnych spotkaniach!

Autor: mgr Irena Sidoruk

Foto-galeria: mgr Irena Sidoruk, Zbigniew ANGIELCZYK

Przedwigilijne spotkanie opłatkowe w Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

 

   

       Zgodnie z powszechną już tradycją spotkań przedświątecznych także słuchacze UTW zebrali się na uroczystości, by przy wspólnym stole złożyć sobie życzenia.

Czytaj więcej: Przedwigilijne spotkanie opłatkowe w Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Dzień Seniora świętowaliśmy tanecznie.

 

 

 

       W poniedziałek 20 listopada, choć w dzień nietypowy dla zabaw, urządziliśmy wieczorek taneczny w dużej sali Hajnowskiego Domu Kultury. Listopad to już tradycyjny termin na takie spotkanie, choć nie mniej niż zwykle wesoło, przy różnorodnej muzyce i rytmach.

Czytaj więcej: Dzień Seniora świętowaliśmy tanecznie.