Niech żyje bal …

 

 

 

   Kończący się tegoroczny karnawał studencka brać Uniwersytetu Trzeciego Wieku żegnała balem przebierańców, nie zapominając jednakże, że po północy zaczynają się walentynki. Tak, więc, obok różnych dziwnych postaci, walentynkowych serduszek też było bez liku. Udekorowano nimi przede wszystkim solenizantki Walentyny i zaproszonych gości z bliskimi im osobami: p. Burmistrza, Szefa Parku Wodnego i szefową PSS Społem i oczywiście gospodarza Hajnowskiego Domu Kultury gdzie, jak zawsze zabawa się odbywała.

Czytaj więcej: Niech żyje bal …

Spotkanie opłatkowe 2014.

 

   Atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zgromadziła ponad siedemdziesięcio osobową grupę słuchaczy UTW na ostatnim tegorocznym wspólnym spotkaniu, by tradycyjnie podzielić się opłatkiem i prosforą, złożyć sobie wzajemnie życzenia i zaśpiewać kolędy.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe 2014.

Święto Seniorów i andrzejki w jednym.

 

   Zgodnie ze stałą tradycją naszego Uniwersytetu spotkaliśmy się w końcu listopada, by uroczyście i tańcząco uczcić święto wszystkich seniorów i poczuć się lepiej w wielkiej i szybko powiększającej się – rodzinie ludzi (jak to się elegancko mawiało dawniej) „w pewnym wieku”.

Czytaj więcej: Święto Seniorów i andrzejki w jednym.