XI Rajd Bierwiaczonka

 

 

       Z inicjatywy Urzędu Miasta Hajnówka oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce odbył się w dniu 17.09.2023r. XI Rajd Bierwiaczonka. Licznie zgromadzeni mieszkańcy Hajnówki po raz kolejny uczcili pamięć tragicznych wydarzeń z okresu II wojny światowej.

Czytaj więcej: XI Rajd Bierwiaczonka

X Integracyjny Rajd NW Osób z Niepełnosprawnościami

 

 

   X Integracyjny Rajd NW Osób z Niepełnosprawnościami po Puszczy Białowieskiej zorganizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w H-ce został zorganizowany dn. 14.09.2023r.

Czytaj więcej: X Integracyjny Rajd NW Osób z Niepełnosprawnościami

Zakończenie uniwersyteckiego sezonu rowerowego 2023r

 

 

 

       Zakończenie uniwersyteckiego sezonu rowerowego członkowie UTW uczcili w dniu 12 września 2023r. rajdem rowerowym. Dwudziestu czterech cyklistów pod przewodnictwem Anny Telentejuk i pilotażu Eugeniusza Makarewicza wyruszyła trybą hajnowską.

Czytaj więcej: Zakończenie uniwersyteckiego sezonu rowerowego 2023r

Wycieczka do Tykocina

 

 

       W dniu 24.08.2023 członkowie UTW w Hajnówce uczestniczyli w jednodniowej wycieczce autokarowej do Tykocina.

Czytaj więcej: Wycieczka do Tykocina

Podlaskie Święto Chleba w Ciechanowcu

 

 

       Dnia 13 sierpnia 2023 roku członkowie UTW w ilości 55 osób udali się na wycieczkę do Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. Odbyła się tu kolejna edycja XXI Podlaskiego Święta Chleba – imprezy, która co roku przyciąga tysiące osób – turystów i miłośników tradycji rolniczych. To jedna z największych imprez organizowanych w ciechanowieckim muzeum oraz w naszym województwie.

Czytaj więcej: Podlaskie Święto Chleba w Ciechanowcu