Spektakl Taneczny „NASZE ścieżki życia”

 

 

 

       Spektakl Taneczny ,,NASZE ścieżki życia” zagościł 23 września na scenie Hajnowskiego Domu Kultury. W tym wielkim tanecznym wydarzeniu wzięło udział prawie 120 tancerzy - Mażoretki SHOCK, Zespół Tańca UTW i para z ZTL Przepiórka.

       Nasi tancerze opowiedzieli o tym z czym mierzą się każdego dnia, była to taneczna podróż po radości, smutku, hejcie i życiowym spełnieniu, która spotkała się z pozytywnym odbiorem przez mieszkańców miasta, którzy tłumnie zebrali się w sali widowiskowej.

       Dziękujemy Wam za miłe słowa i wsparcie, bo to one motywują do dalszej pracy. Tancerzom gratulujemy kolejnego fantastycznego występu i czekamy na więcej.       

       Dziękujemy TV Podlasie za realizację nagrania.

       Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu „Spektakl Taneczny - Nasze Ścieżki Życia” finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Bardzo Młoda Kultura 2023-2025. BMK - woj. podlaskie, Podlaski Instytut Kultury, Narodowe Centrum Kultury, Województwo Podlaskie, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Autor: Anna KOT

Foto-galeria: Anna KOT