Wspólny obiad z diabetykami

 

       Gościnne progi Gospodarstwa Agroturystycznego „Ziołowy Zakątek” Mirosława Angielczyka w Korycinach powitały uczestników Czwartkowych Obiadów u Diabetyków. Obiady Czwartkowe to tradycja wpisana w działalność Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddziału Wojewódzkiego w Białymstoku.

Czytaj więcej: Wspólny obiad z diabetykami

II Gala Disco Polo Osób z Niepełnosprawnością

 

 

       Dnia 13.06.2023r. w Hajnowskim Domu Kultury odbyła się II Gala Disco Polo Osób z Niepełnosprawnością.

Czytaj więcej: II Gala Disco Polo Osób z Niepełnosprawnością

Spotkanie integracyjne w WTZ

 

 

 

       Dnia 01.06.2023r. zostaliśmy zaproszeni na spotkanie integracyjne w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Hajnówce. Bawiliśmy się jak małe dzieci podczas urozmaiconych gier, zabaw i innych konkursach oraz przy wspólnym śpiewaniu i tańcach.

Czytaj więcej: Spotkanie integracyjne w WTZ

Wspólne śpiewanie kolęd

 

       Dnia 11 stycznia 2023r. W Warsztacie Terapii Zajęciowej w Hajnówce odbyło się wspólne Kolędowanie z UTW. Śpiewanie kolęd jest bardzo popularne i powszechne. Tekst kolęd jest miły i przyjazny dla ucha, dzięki nim staje nam się ciepłej na sercu. Kolędy są pięknymi pieśniami, które radością łączą ze sobą ludzi, zbliżają do siebie.

Czytaj więcej: Wspólne śpiewanie kolęd

Spotkanie opłatkowe

Zbliżają się święta

       Zgodnie z utrwaloną tradycją grudzień kojarzy się nam ze świętami Bożego Narodzenia i poprzedzającą je Wigilią, która zwykle gromadzi nie tylko rodziny, ale również bliskie sobie osoby. Taka tradycja jest żywa w społeczności naszego Uniwersytetu. W tym roku spotkało się grono ponad czterdziestoosobowe przy uroczystym stole w lokalu „Leśniczanki”.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe

Więcej artykułów…

  1. IX Integracyjny Rajd NW