Na gościnnych występach w Orli

 

 

 

       Dnia 10 października 20123 roku Grupa Teatralna Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Hajnówce wraz z Prezesem Anatolem Ochryciukiem i częścią członków zarządu gościnnie zawitała do Gminnego Ośrodka Kultury w Orli w ramach wydarzeń „Jesień seniora w GOK Orla”.

Czytaj więcej: Na gościnnych występach w Orli

Seniorada

 

 

 

       W dniu 7 października w Hajnowskim Domu Kultury odbyła się Seniorada, wyjątkowe wydarzenie skierowane do osób starszych, które miały okazję wspólnie spędzić czas i rywalizować w przyjaznej atmosferze. Impreza zgromadziła cztery drużyny, które wzięły udział w różnorodnych konkurencjach i zabawach.

Czytaj więcej: Seniorada

Dzień Głośnego Czytania 02.10.2023

 

 

       „Czytanie dzieciom i ograniczenie korzystania z mediów elektronicznych to najlepsza inwestycja w ich przyszłość.”

Czytaj więcej: Dzień Głośnego Czytania 02.10.2023

Spektakl Taneczny „NASZE ścieżki życia”

 

 

 

       Spektakl Taneczny ,,NASZE ścieżki życia” zagościł 23 września na scenie Hajnowskiego Domu Kultury. W tym wielkim tanecznym wydarzeniu wzięło udział prawie 120 tancerzy - Mażoretki SHOCK, Zespół Tańca UTW i para z ZTL Przepiórka.

Czytaj więcej: Spektakl Taneczny „NASZE ścieżki życia”

Uroczysty Obiad z Diabetykami

 

       W dniu 19 września po raz kolejny w tym roku uczestniczyliśmy w wycieczce do Ziołowego Zakątka w Korycinach. Wyjazd był zorganizowany dla 40 – osobowej grupy na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddziału Wojewódzkiego w Białymstoku, a to dzięki wieloletniej współpracy szefowej Pani Danuty Roszkowskiej i naszej koleżanki Lili Trochimiuk.

Czytaj więcej: Uroczysty Obiad z Diabetykami