Projekt filmowanie 06.08.2018r.

 

 

 

       Jeszcze przed zakończeniem roku akademickiego od naszych przyjaciół Anny i Pawła Bowtruczuk otrzymaliśmy ciekawą propozycję – zaproponowali nam, udział w realizowanym przez nich projekcie filmowym, ukazującym wybrane części naszych form działalności i zarazem promujący nasz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Czytaj więcej: Projekt filmowanie 06.08.2018r.

Spływ kajakowy 2018r.

 

       W poniedziałek, 25 czerwca 2018r. podobnie jak w latach poprzednich tak i w tym, ostatnim przedsięwzięciem kończącego się roku akademickiego był spływ kajakowy, dobrze nam znaną trasą, rzekami Narewka – Narew. Na miejsce zbiórki stawiło się 13-tu pasjonatów turystyki wodnej, zaopatrzonych w dobry humor i oczywiście w elementy ubioru przeciwdeszczowego (z reguły peleryny), gdyż matka natura tym razem postanowiła nieco urozmaicić nam tegoroczny spływ.

Czytaj więcej: Spływ kajakowy 2018r.

Grupa teatralna UTW prezentuje się na scenie.

 

        7 czerwca 2018 r. uniwersytecka grupa teatralna wystąpiła na scenie Hajnowskiego Domu Kultury z przedstawieniem komedii „Szofer Archibald” według utworu Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej. Występ poprzedzony był krótką prelekcją na temat historii i roli teatru w Polsce wpisując się w ten sposób w stulecie Rzeczypospolitej. 

Czytaj więcej: Grupa teatralna UTW prezentuje się na scenie.

VI Marsz Nordic Walking.

 

  

 

       VI Marsz Nordic Walking Studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku, w którym braliśmy udział po raz czwarty przywitał nas słońcem i piękną pogodą. Organizatorem głównym jest Stowarzyszenie Akademia Złotego Wieku – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie, współorganizatorami są Polska Federacja Nordic Walking i Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Patronem honorowym Bogdan Tokłowicz – przewodniczący Rady Miasta Wejherowo.

Czytaj więcej: VI Marsz Nordic Walking.

Spotkanie sportowe WTZ i UTW.

 

       Kiedy jest ciepło i słonko przygrzewa, można ćwiczyć na powietrzu. Prowadząca ćwiczenia gimnastyczne kol. Renia Łapińska zaprosiła nas na teren Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Czytaj więcej: Spotkanie sportowe WTZ i UTW.